Hakkımızda

Kip Park

1999 yılında kurulan aile şirketlerinin 2014 yılında aynı çatı altında buluşması ile kurulan Kippark, bulunduğu şehre değer katan mobilyaları ve çocukların gelişimine katkı sağlayan oyun parkları ile sektörde müşteri odaklı ve duyarlı marka anlayışıyla ön plana çıkıyor.
Günümüzde Sakarya’da 1200m2’lik ahşap gruplar üretim tesisi ve Gebze Balçık’ta bulunan metal gruplar üretim tesisi ile çocuk oyun alanları ve kent ekipmanları alanlarında geniş üretim kapasitesine sahip olan Kippark, aynı zamanda duvar koruma minderleri üretimi de gerçekleştirmektedir.

Ülke çapında tanınmış ünlü AVM’ler, belediyeler, havaalanları ve daha pek çok şirkete hizmet veren Kippark’ta öncelik bütünsel tasarım ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Bünyesindeki mimar ve peyzaj mimarları ile projelerin her birine bütünsel bir tasarım anlayışı ile yaklaşan Kippark’ta tasarımın en hassas çözümlediği konulardan biri çocuk parkı mobilyaları ve projeleridir. Kippark’ın, çocukların fiziksel ve psikolojik gelişiminde büyük rol oynayan çocuk oyun park tasarımlarının önceliğinde yaş grubu, kas ve hafıza becerileri ile bilgi ve yetenek seviyesi bulunmaktadır. Bu sayede Kippark’ın oyun alanlarında yaratıcılığı geliştiren, çocukların hareketli yaşamına katkıda bulunan ve gerekli güvenlik önlemlerini ön plana alan profesyonel bir yaklaşım sunulmaktadır.

Sektördeki 20 yıllık tecrübesini geleceğe taşıyan 30 kişilik ekibi ile Kippark, İstanbul Levent’te bulunan showroom’unda işbirliğinde olduğu sektörün öncüsü yabancı markalar ve yetkili bayiisi olduğu pek çok markayı içeren tasarım ürünleri ile sizleri bekliyor.

Özel tasarım projeleriniz için ön randevu alarak mimari ekibimiz ile görüşme sağlamanızı öneriyoruz.

X
Yukarı